Talentovaný umělec

Mezi typické rysy Slunce v Rybách patří soucitnost, romantičnost, uměleckost, intenzivní empatie a citlivost. Jsou to zjevní tvůrci zvěrokruhu; když své emoce nasměrují do své oblíbené formy umění, cítí se soustředěnější a osvícenější.

To může znamenat, že je baví, a možná dokonce vynikají v nejrůznějších formách tvůrčího sebevyjádření – od tance přes hudbu až po psaní či čtení poezie a hraní na jevišti nebo na plátně.

Ve skutečnosti je podle astrologie filmový průmysl neptunskou doménou. A protože jsou velcí empatici, mohou je také přitahovat obory jako je psychologie a metafyzické nebo energetické praktiky.Mají také sklon k vrozeným psychickým schopnostem.

Stejně jako u všech vodních znamení je však pocit citového souznění s partnerem okamžitě vzrušuje a je přímou cestou k podpoře intenzivní intimity.

Chcete se přečíst více o dalších zajímavých tématech, špercích, módě nebo drahých kamenech? Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst jak slavit narozeniny nebo třeba citáty o lásce.

Nejnovější články

Další články autora