Hledáte kvalitní dětské pleny, s nimiž budete plně spokojeni vy i dítko samo?

Drtivá většina maminek vám s odstupem času potvrdí, že než našla značku dětských plen, s nimiž byla plně spokojena, chvíli to trvalo. Tedy pokud neměla zkušenosti převzaté do zkušené sestry nebo kamarádky. Není totiž vůbec snadné najít plenky, které neprotékají hned po pár počůráních dítka, kde vás nezaskočí ani pořádná „nadílka“ zadečku, mají pružné lemy, které dítko netáhnou, ale přitom plenu pevně drží, i když je plná. A právě takové jsou pleny Dada Pants.

Pro malé i větší děti pleny DADA

Plenky DADA jsou jednorázové dětské pleny, které jsou vyráběny pro polský trh. Protože jsou ale kvalitní a přitom za příznivou cenu, jsou velmi oblíbené i u našich, českých maminek. Koupit si je můžete ve třech různých variantách, a to DADA EXTRA SOFT, EXTRA CARE a PURE CARE. Samozřejmě vždy můžete volit z různých velikostí podle aktuální váhy vašeho dítka. 

Nechybí ani vlhčené ubrousky stejné značky. S jejich pomocí je přebalování miminka mnohem pohodlnější. Poslouží vám výborně ale i při jiné péči o dítě, např. při ušpinění rukou, pusinky, hračky…

Jaké plenky koupit pro nejmenší děti

Novorozeňátka velmi rychle rostou. Do porodnice si proto vezměte 1 balení nejmenších plenek pro děti vážící 2- 5 kg. Jde o Dada 1 Newborn. Někdo začne ihned používat Dada 2 Mini pro děti o váze 3 – 6 kg. Pokud se vám narodí miminko vážící 4 kg, což je naprosto běžné, z novorozeneckých plen velmi rychle vyroste. Nemá proto smysl si dělat jejich velkou zásobu. 

Spolehlivé plenky pro lezoucí i běhající rubíře

Jakmile vám děti povyrostou a budou vážit cca 7 kg a víc, můžete začít používat Dada EXTRA SOFT 4 maxi, které jsou pro děti o váze 7 – 16 kg. Maminkami jsou velmi dobře hodnocené, nesundají je svým pohybem ani běhající dětičky, stejně tak se s nimi nestávají nepříjemné nehody spojené s pročůráním, nebo prokaděním. 

Podívejte se na Kupplenky.cz, kde najdete všechny uvedené i další nabízené plenky DADA, které se těší velké oblibě a jsou LEVNÉ.

Nejnovější články

Další články autora