Teplejší počasí volá na balkon! Pojďte si příjemně posedět, tady jsou inspirace

Dříve, než se otevřou terasy restaurací, užijte si slunce a sklenici skvělého nápoje s partnerem na balkoně! Takhle to může vypadat i na tom vašem.

Chybí vám chvíle, kdy si s přáteli posedíte na terase oblíbené restaurace? Jen tak, při sklence chlazeného nápoje či vína… Na to si ještě chvíli počkáme. S vaším partnerem si však relax při kávičce či míchaném drinku na balkoně můžete dopřát i nyní. Teplejší počasí volá na balkon! Tak si toto prostředí dotvořte tak, abyste se cítili příjemně.

Uvolněnost a útulnost na balkoně můžete zdůraznit doplňky – například lucernami či svíčkami, díky kterým se z vašeho balkonu nebo terasy stane opravdová oáza relaxace.

Nezapomeňte ani na živé rostliny, které na balkon neodmyslitelně patří a dodají mu další rozměr. Bylinky krásně voní, navíc, poslouží vám nejen jako zelená kulisa vašeho posezení, ale také jako přísada k jídlu. Balkon můžete doladit také polštáři, závěsy nebo cestovními koberečky, které celkovou atmosféru krásně doplní. Stačí si jen pohrát s nápadem…

Sleva nahoře: 1. Zahradní židle v růžové barvě, ASKO 2. Zahradní židle v béžové, WestwingNow.sk 3. Zahradní židle – žlutá, Bonami.sk 4. Zahradní židle v bílé barvě, ASKO
Velkým trendem na balkonech se stávají i solární lampy či lucerny, které večerní rande „za oknem“ obývacího pokoje udělají ještě více romantickým. Ať už zvolíte dekorační svícny na stůl či parapet nebo použijete světelný řetěz, o atmosféru máte postaráno v každém případě.

Beautiful decorated balcony with wicker furniture, white pillows and many decorative plants

Ke židlím – dřevěným, ratanovým, proutěným či kovovým zvolte ten správný stůl či stolek, podle toho, jaký rozměr má váš balkon. Ke stolku patří ještě krásné nádobí, drobné doplňky, vonné svíčky a hotovo! Ať je vaše posezení venku svátkem pro všechny smysly!

Nejnovější články

Další články autora